Υποδοχή » Νέα

Στην ενότητα αυτή εμφανίζονται συγκεντρωτικά όλα τα νέα του Τμήματος Ψυχολογίας (ανακοινώσεις, εκδηλώσεις, υποτροφίες, προκηρύξεις). Αν θέλετε να δείτε τα περιεχόμενα συγκεκριμένης κατηγορίας νέων, χρησιμοποιείστε το πλευρικό μενού.

Νέα

23-06-2020 Ανακοίνωση ΠΜΣ "Σχολική Ψυχολογία", υποψήφιοι για συνέντευξη: Ειδίκευση "Σχολική Ψυχολογία"

Δείτε την ανακοίνωση για τους υποψήφιους/ες που καλούνται στη διαδικασία της συνέντευξης για την εισαγωγή στο ΠΜΣ "Σχολική Ψυχολογία", Ειδίκευση "Σχολική Ψυχολογία".

23-06-2020 Ανακοίνωση ΠΜΣ "Σχολική Ψυχολογία", υποψήφιοι για συνέντευξη: Ειδίκευση "Εφαρμογές της Ψυχολογίας στη Σχολική Κοινότητα"

Δείτε την ανακοίνωση για τους υποψήφιους/ες που καλούνται στη διαδικασία της συνέντευξης για την εισαγωγή στο ΠΜΣ "Σχολική Ψυχολογία", Ειδίκευση "Εφαρμογές της Ψυχολογίας στη Σχολική Κοινότητα".

18-06-2020 Εθελοντική Επιδημιολογική Μελέτη του ΕΚΠΑ ως προς την παρουσία αντισωμάτων έναντι του νέου κορωνοϊού SARS-CoV-2

Σας ενημερώνουμε ότι οι αιμοληψίες για τη μελέτη του Πανεπιστημίου μας ως προς την ύπαρξη αντισωμάτων έναντι του νέου κορωνοϊού, ξεκινούν τη Δευτέρα 22/6/2020. Οι αιμοληψίες θα γίνουν σε διαφορετικά σημεία του ΕΚΠΑ...

Αποτελέσματα 8 μέχρι 14 από τα συνολικά 950