Υποδοχή » Νέα

Στην ενότητα αυτή εμφανίζονται συγκεντρωτικά όλα τα νέα του Τμήματος Ψυχολογίας (ανακοινώσεις, εκδηλώσεις, υποτροφίες, προκηρύξεις). Αν θέλετε να δείτε τα περιεχόμενα συγκεκριμένης κατηγορίας νέων, χρησιμοποιείστε το πλευρικό μενού.

Νέα

29-05-2020 Ανακοίνωση ΠΜΣ "Σχολική Ψυχολογία" για τις εισαγωγικές εξετάσεις

Δείτε τη σχετική ανακοίνωση του ΠΜΣ "Σχολική Ψυχολογία" για τις εξετάσεις.

12-05-2020 Έντυπο: "Επιστροφή στο σχολείο και ενίσχυση της ψυχικής ανθεκτικότητας μετά από το διάστημα παραμονής στο σπίτι στην περίοδο της πανδημίας COVID-19"

Έντυπο: "Επιστροφή στο σχολείο και ενίσχυση της ψυχικής ανθεκτικότητας μετά από το διάστημα παραμονής στο σπίτι στην περίοδο της πανδημίας COVID-19" Προωθούμε εκ μέρους της καθηγήτριας και Προέδρου του Τμήματος Ψυχολογίας κ....

12-05-2020 Παράταση προθεσμίας υποβολής αιτήσεων και ορισμός εξετάσεων για το ΠΜΣ"Σχολική Ψυχολογία"

Δείτε την ανακοίνωση που αφορά σε νέα παράταση προθεσμίας υποβολής αιτήσεων υποψηφίων και σε ορισμό ημερομηνιών εξετάσεων για το ΠΜΣ"Σχολική Ψυχολογία".

Αποτελέσματα 29 μέχρι 35 από τα συνολικά 950