25.06.2018

Δανεισμός και επιστροφή βιβλίων από το Σπουδαστήριο Ψυχολογίας

Ο δανεισμός βιβλίων και η επιστροφή τους θα γίνονται το αργότερο έως και τις 6 Ιουλίου 2018. Η Βιβλιοθήκη πρέπει να τακτοποιήσει τις εκκρεμότητες λόγω της μετακόμισης όλων των Σπουδαστηρίων/Βιβλιοθηκών της Φιλοσοφικής Σχολής στο νέο κτήριο  της Κεντρικής Βιβλιοθήκης της Φιλοσοφικής Σχολής του ΕΚΠΑ. Για το λόγο αυτό το Σπουδαστήριο Ψυχολογίας, όπως και όλα τα Σπουδαστήρια της Φιλοσοφικής Σχολής, θα παραμείνει κλειστό από 9/7/2018 έως και 31/8/2018.

Ο δανεισμός βιβλίων θα είναι ξανά εφικτός από τις 3 Σεπτεμβρίου 2018, καθημερινά 12.00 – 14.00, με επιστροφή του δανειζόμενου υλικού αυθημερόν. Ενδεχόμενη τροποποίηση του ωραρίου δανεισμού, για μεγαλύτερη διάρκεια δανεισμού, θα ανακοινωθεί τον Σεπτέμβριο.