11.06.2018

Ενημερωτική συνάντηση για το μερικώς αναμορφωμένο πρόγραμμα σπουδών του Τμήματος Ψυχολογίας

13 Ιουνίου 2018

Το Τμήμα Ψυχολογίας οργανώνει ανοιχτή ενημερωτική συνάντηση με τους προπτυχιακούς φοιτητές για το μερικώς αναμορφωμένο πρόγραμμα σπουδών. Η συνάντηση θα γίνει την Τετάρτη 13 Ιουνίου 2018, ώρα 12:00-14:00, στο αμφιθέατρο 313.

Το μερικώς αναμορφωμένο πρόγραμμα σπουδών θα τεθεί σε ισχύ από το ακαδημαϊκό έτος 2018-19. Επομένως δεν αφορά τις φοιτήτριες/τους φοιτητές που θα ολοκληρώσουν τις σπουδές τους τον Ιούνιο ή τον Σεπτέμβριο 2018. Επίσης, δεν επιφέρει καμία αναδρομική αλλαγή στο μέρος των σπουδών που το σύνολο των φοιτητών έχουν υλοποιήσει μέχρι σήμερα. Στο διάστημα μέχρι τις αρχές του επόμενου ακαδημαϊκού έτους θα αναρτηθούν αναλυτικές πληροφορίες και σχετικοί οδηγοί, ενώ θα οργανωθεί και νέα ενημερωτική συνάντηση για τον σκοπό αυτό.