Τελετή έναρξης συνεδρίου Συμβουλευτικής και Θετικής Ψυχολογίας

Ακολουθεί η πρόσκληση για την στην τελετή έναρξης των από κοινού συνδιοργανούμενων 8ου πανελληνίου συνεδρίου Συμβουλευτικής Ψυχολογίας και 3ου πανελληνίου συνεδρίου Θετικής Ψυχολογίας με τον ενιαίο τίτλο «Συναντήσεις, Αφηγήσεις, Προκλήσεις» από τα Τμήματα Ψυχολογίας του Ε.Κ.Π.Α. και του Παντείου Πανεπιστημίου Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών σε συνεργασία με τους κλάδους της Συμβουλευτικής Ψυχολογίας και της Θετικής Ψυχολογίας της Ελληνικής Ψυχολογικής Εταιρείας στη μνήμη του Καθηγητή Αναστασίου Σταλίκα.

Η τελετή έναρξης θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 9 Νοεμβρίου 2023, ώρα 19.00 στη Μεγάλη Αίθουσα του Πανεπιστημίου Αθηνών (κεντρικό κτήριο, Πανεπιστημίου 30) και οι εργασίες θα συνεχισθούν την 10η, 11η και 12η Νοεμβρίου 2023 στο Πάντειο Πανεπιστήμιο.